MISCELLANEOUS / Toys / Gunghäst 5133407
nr 513 3407
Gunghäst
Lenght: ()
Tri-ang England, 1950-tal [skada; spricka; repa; nagg eller slitage]
100
SEK 550
Monday Mars 10 2008
at 17:27:24
200 kr
250 kr
500 kr